flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Документація конкурсних торгів

 

 

 

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

територіальне управління Державної судової адміністрації України          у  Черкаській області     

ТЕНДЕРНИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

      ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                             Протокол тендерного комітету

 

                                від «20» жовтня 2016 року № 7

 

 

 

 

 

       

ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ

на закупівлю

Системні блоки до персонального комп’ютера,  монітори, клавіатура, маніпулятори, акустичні колонки (комплект)

(машини обчислювальні, частини

та приладдя до них ДК 016:2010-26.20.1

[Комп’ютерне обладнання та приладдя                                        ДК 021:2015- 30200000-1]).

 

 

 

 

 

 

 

 

Черкаси 2016

Загальні положення

1. Терміни, які вживаються в документації конкурсних торгів

Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон.).

Терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі.

2. Інформація про замовника торгів

 

2.1. Повне найменування 

Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області

2.2. Місцезнаходження

вул. Гоголя, буд.316, м. Черкаси, Україна, 18015

2.3. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками 

Копитіна Тетяна Дмитрівна – завідувач сектором організаційного забезпечення діяльності судів та судової статистики, член тендерного комітету, адреса: вул. Гоголя,  буд. 316, каб. 131, м. Черкаси, Україна, 18015,  телефон (0472) 32-86-74, факс (0472) 373341 t_koputina@ck.court.gov.ua

3. Процедура закупівлі

Відкриті торги.

4. Інформація про предмет закупівлі

 

4.1. Найменування предмета закупівлі

Системні блоки до персонального комп’ютера,  монітори, клавіатури, маніпулятори, акустичні колонки (комплект) (машини обчислювальні, частини та приладдя до них ДК 016:2010-26.20.1 [Комп’ютерне обладнання та приладдя                                          ДК 021:2015- 30200000-1]).

 

4.2. Опис окремої частини (частин) предмета закупівлі (лота) щодо якої можуть бути подані тендерні пропозиції

Лот № 1:  системний блок  до персонального комп’ютера;

лот № 2: монітор, клавіатура, маніпулятор, акустичні колонки (комплект).

4.3. Місце, кількість, обсяг поставки товарів (надання послуг, виконання робіт)

Місце поставки. Лот № 1, № 2 місце поставки: вул. Гоголя, буд.316, м. Черкаси, Україна, 18015

 

Загальна кількість товару:

Лот № 1: системний блок до персонального комп’ютера – 49 шт.;

Лот № 2: монітор – 49 шт., клавіатура – 49 шт. маніпулятор – 49 шт., акустичні колонки (комплект) – 49 шт.

4.4. Строк поставки товару

Листопад – грудень 2016 року

5. Недискримінація учасників

Вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах.

6. Інформація про валюту, у якій повинно бути розраховано і зазначено ціну тендерної пропозиції

Валютою тендерної пропозиції є національна валюта України - гривня. Розрахунки за товар здійснюватимуться у національній валюті України – гривні, згідно з Договором.

У разі якщо учасником процедури є нерезидент, замовник має право встановити, що такий учасник може зазначити ціну тендерної пропозиції у доларах США.

При розкритті тендерних пропозицій ціна такої тендерної пропозиції перераховується у гривні за офіційним курсом до долару США, установленим Національним банком України на дату розкриття тендерних пропозицій.

7. Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції

Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Всі документи, що подаються учасниками у складі пропозиції конкурсних торгів, мають бути викладені українською мовою, крім установчих документів, які можуть бути подані як українською, так і російською мовами.

У разі неможливості надання документів українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою, також додатково надається нотаріально засвідчений переклад на українську мову.

Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською мовою, завірений нотаріально.

Порядок унесення змін та надання роз’яснень до тендерної документації

1. Процедура надання роз'яснень щодо тендерної документації

Фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерних пропозицій звернутися через електронну систему до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації. Усі звернення за роз’ясненнями автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на                 веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 Закону.

У разі несвоєчасного надання або ненадання замовником роз’яснень щодо змісту тендерної документації строк подання тендерних пропозицій автоматично продовжується електронною системою не менше як на сім днів.

2. Унесення змін до тендерної документації

Замовник має право з власної ініціативи чи за результатами звернень або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше ніж сім днів.

Зміни, що вносяться замовником до тендерної документації, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції тендерної документації. Замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться. Положення тендерної документації, до яких уносяться зміни, відображаються у вигляді закреслених даних та повинні бути доступними для перегляду після внесення змін до тендерної документації.

Зазначена інформація оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 Закону

Інструкція з підготовки тендерної пропозиції

1. Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції

Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки, та завантаження файлів з:

інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям;

інформацією щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону;

інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію;

документами, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції;

документом, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції (якщо таке забезпечення передбачено оголошенням про проведення процедури закупівлі);

інформацією про субпідрядника (субпідрядників).

Замовник може передбачити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками в тендерних пропозиціях не призведе до відхилення їх пропозицій;

повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі підтверджується випискою з протоколу засновників, наказом про призначення, довіреністю, дорученням або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів;

кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (у тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі (лота)).

2. Забезпечення тендерної пропозиції

Не вимагає.

3. Умови повернення чи неповернення забезпечення пропозиції конкурсних торгів

Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається.

4. Строк, протягом якого тендерні пропозиції торгів є дійсними

Тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 60 днів з дати розкриття тендерних пропозицій. До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерних пропозицій.

Учасник має право:

- відхилити таку вимогу, не втрачаючи при цьому наданого ним забезпечення тендерної пропозиції;

- погодитися з вимогою та продовжити строк дії поданої ним тендерної пропозиції та наданого ним забезпечення тендерної пропозиції.

5. Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги установлені статтею 17 Закону

Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.

Замовником встановлено такі кваліфікаційні критерії:

- наявність обладнання та матеріально-технічної бази;

- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;

- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів, а саме наявність досвіду виконання не менше ніж 2 договорів поставки (купівлі-продажу, тощо). Аналогічними договорами в розумінні цієї документації є договори аналогічні до предмету закупівлі та технічного завдання;

- наявність фінансової спроможності (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, довідка з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами)

Для підтвердження відповідності Учасника кваліфікаційним критеріям, останній повинен надати у складі своєї пропозиції конкурсних торгів всі документи згідно переліку, вказаного нижче, а саме:

- довідку, складену Учасником у довільній формі, про наявність обладнання та матеріально технічної бази необхідної для виконання постачання товару, що є предметом даної закупівлі, гарантійного обслуговування.

- довідку, складену Учасником у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, в тому числі ті, які будуть безпосередньо залучатись до виконання договору про закупівлю, в якій має бути зазначено наступну інформацію: ПІБ, посада працівника, досвід по супроводу та виконанню аналогічних поставок;

- довідку, складену Учасником у довільній формі, про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів із зазначенням найменування замовників згідно таких договорів, відомості про найменування поставлених товарів;

- копії не менше ніж двох виконаних (або частково виконаних) аналогічних договорів поставки (купівлі-продажу, тощо) товарів, з переліку, визначеного згідно довідки про досвід виконання аналогічних договорів, разом із документами про отримання товару – акт або накладна, тощо;

- оригінали або копії позитивних відгуків від замовників згідно виконання аналогічних договорів поставки (купівлі-продажу, тощо) товарів, копії яких надані у складі пропозиції, що мають бути складені на фірмовому бланку замовника (якщо такий є), за підписом та печаткою замовника (за наявності печатки), а також містити інформацію про найменування поставленого товару, та загальну інформацію щодо виконання учасником своїх обов’язків згідно договору;

- оригінал або копію, завірену належним чином довідки з обслуговуючого банку з інформацією про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами, що має бути видана протягом останніх 10 робочих днів щодо дати подання пропозиції конкурсних торгів учасником (включно з датою подання такої пропозиції конкурсних торгів Замовнику);

- копії документів фінансової звітності у складі балансу, звіту про фінансові результати та звіту про рух грошових коштів за останній звітній  період (відповідно до статті 13 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в України"), при цьому, суб’єкти малого підприємництва надають копії документів фінансової звітності лише у складі балансу і звіту про фінансові результати, форма і порядок складання яких визначено Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва», затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 25 лютого 2000 року № 39, що складені за вказаний вище період.

Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі, та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника у разі, якщо:

1) він має незаперечні докази того, що учасник пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій посадовій особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі;

2) відомості про юридичну особу, яка є учасником або учасником попередньої кваліфікації, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення;

3) службову (посадову) особу учасника, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення;

4) суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів);

5) фізична особа, яка є учасником, була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;

6) службова (посадова) особа учасника, яка підписала тендерну пропозицію, була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;

7) тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) замовника;

8) учасник визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура;

9) у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".

10) юридична особа, яка є учасником, не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень.

Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі, та може відхилити пропозицію конкурсних торгів учасника у разі, якщо учасник має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів).

Учасник надає у складі тендерної пропозиції інформацію в довільній формі про відсутність підстав, визначених у частинах першій та другій 17 Закону, крім пунктів 1 і 7 частини першої цієї статті.

Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої статті 17  Закону.

Документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами  3, 5, 6 частини першої статті 17 Закону, надаються переможцем за визначеними законодавством формами (оригінал або нотаріально завірені копії), що  видані уповноваженим органом, та мають бути не більше ніж 20-денної давнини щодо дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір.

6. Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначені в окремому файлі.

Під час виконання договору про закупівлю учасник зобов’язується дотримуватись передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля.

На учасника покладається обов’язок доставки товару за адресою, що визначена згідно цієї документації, а так само витрати, що пов’язані з такою доставкою.

7. Інформація про субпідрядника (у випадку закупівлі робіт)

Не передбачено.

8. Унесення змін або відкликання тендерної пропозиції учасником

Учасник має право внести зміни або відкликати свою тендерну пропозицію до закінчення строку її подання без втрати свого забезпечення тендерної пропозиції. Такі зміни або заява про відкликання тендерної пропозиції враховуються в разі, якщо їх отримано електронною системою закупівель до закінчення строку подання тендерних пропозицій.

Подання та розкриття тендерної пропозиції

1. Кінцевий строк подання тендерної пропозиції

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 08.11.2016 до 09.00 год.

Отримана тендерна пропозиція автоматично вноситься до реєстру. Електронна система закупівель автоматично формує та надсилає повідомлення учаснику про отримання його пропозиції із зазначенням дати та часу.

Тендерні пропозиції, отримані електронною системою закупівель після закінчення строку подання, не приймаються та автоматично повертаються учасникам, які їх подали.

2. Дата та час розкриття тендерної пропозиції

Дата і час розкриття тендерних пропозицій визначаються електронною системою закупівель автоматично та зазначаються в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів.

Оцінка тендерної пропозиції

1. Перелік критеріїв та методика оцінки тендерної пропозиції із зазначенням питомої ваги критерію

Замовником визначаються критерії та методика оцінки відповідно до частини першої статті 28 Закону.

Оцінка тендерних пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації та шляхом застосування електронного аукціону.

У разі якщо єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна, то замовник зазначає інформацію про включення/ невключення до ціни податку на додану вартість (ПДВ).

Уразі якщо для визначення найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції крім ціни застосовуються інші критерії оцінки, у тендерній документації визначається їх вартісний еквівалент або питома вага цих критеріїв у загальній оцінці тендерних пропозицій. Питома вага цінового критерію не може бути нижчою ніж 70 відсотків.

Тендерна пропозиція, подана учасником, оцінюється замовником за приведеною ціною, яка розраховується автоматично системою електронних закупівель на момент подання пропозиції учасником за математичною формулою.

РР = Р / (1 + (F1 + F2 + … + Fn) / PV), де:

РР – приведена ціна,

F1 … Fn – питома вага інших критеріїв оцінки, запропонованих учасником,

PV – питома вага критерію «ціна».

2. Інша інформація

При розрахунку вартості пропозиції конкурсних торгів Учасником враховується вартість всіх витрат, пов’язаних з виконанням зобов’язань Учасника процедури закупівлі.

Учасник бере на себе всі витрати, пов’язані з підготовкою та подачею своєї тендерної пропозиції, а Замовник не відповідає та не несе зобов’язань щодо цих витрат, незалежно від характеру проведення та результатів розгляду тендерної пропозиції.

Оцінка відповідності учасників встановленим кваліфікаційним критеріям та вимогам, встановленим замовником відповідно до статей 16 та 17 Закону, а також іншим вимогам до тендерної пропозиції учасника, здійснюється на підставі письмових документів, наданих учасниками у складі тендерної пропозиції.

Тендерна пропозиція, що не містить вказаних документів про відповідність учасника встановленим кваліфікаційним критеріям або вимогам, встановленим замовником відповідно до статті 17 Закону, або зміст наданих документів не відповідає встановленим замовником вимогам (є таким, що не підтверджує інформацію, вказану учасником у складених власне самим учасником документах) є такою, що не відповідає вимогам документації.

Відсутність будь-яких запитань або уточнень стосовно змісту та викладення вимог документації з боку учасників процедури закупівлі, які отримали цю документацію у встановленому порядку, означає, що учасники процедури закупівлі, що беруть участь в цих торгах, повністю усвідомлюють зміст цієї документації та вимоги, викладені замовником при підготовці цієї документації.

Все, що не передбачено у даній документації, регулюється нормами чинного законодавства України.

3. Відхилення тендерних пропозицій

Тендерна пропозиція відхиляється замовником  у разі якщо:

учасник:

- не відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16 Закону;

- не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;

переможець:

- відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю;

- не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 Закону;

- наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині 7 статті 28 Закону;

- тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Інформація про відхилення тендерної пропозиції протягом одного дня з дня прийняття рішення оприлюднюється в електронній системі закупівель та автоматично надсилається учаснику/ переможцю, тендерна пропозиція якого відхилена через електронну систему закупівель.

Результати торгів та укладання договору про закупівлю

1. Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися

Замовник відміняє торги у разі:

відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг;

неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель;

порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір, передбачених Законом;

подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій, а в разі здійснення закупівлі за рамковими угодами з кількома учасниками – менше трьох пропозицій;

допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій, а в разі здійснення закупівлі за рамковими угодами з кількома учасниками – менше трьох пропозицій;

відхилення всіх тендерних пропозицій згідно із Законом.

Про відміну процедури закупівлі за такими підставами має бути чітко визначено в тендерній документації.

Торги може бути відмінено частково (за лотом).

Замовник має право визнати торги такими, що не відбулися, у разі:

якщо ціна найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі;

якщо здійснення закупівлі стало неможливим унаслідок непереборної сили;

скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг.

Замовник має право визнати торги такими, що не відбулися частково (за лотом).

Повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися, оприлюднюється в електронній системі закупівель замовником протягом одного дня з дня прийняття замовником відповідного рішення та автоматично надсилається усім учасникам електронною системою закупівель.

2. Строк укладання договору

Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, якого визнано переможцем торгів, протягом строку дії його пропозиції не пізніше ніж через двадцять днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця.

З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через десять днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

3. Проект договору про закупівлю

Договір про закупівлю укладається з дотриманням вимог чинного законодавства України, зокрема Закону України «Про публічні закупівлі».

Разом з документацією замовником в окремому файлі подається проект договору про закупівлю.

4. Істотні умови, що обов’язково включаються до договору про закупівлю

Істотні умови договору визначаються згідно положень Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України, умови щодо зміни істотних умов договору - згідно статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі».

Істотними умовами договору про закупівлю є:

-  предмет договору;

-  відомості про товар, якість, кількість та асортимент;

-  порядок передачі товару;

-  сума Договору та умови оплати;

-  термін та місце поставки товарів;

-  строк дії договору;

-  права та обов'язки сторін;

- відповідальність сторін;

- строк дії Договору.

Істотні умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків:

1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника;

2) зміни ціни за одиницю товару не більш як на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови,  що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі;

3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної у договорі;

4) продовження строку дії договору та виконання зобов'язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання  послуг у разі виникнення документально  підтверджених об'єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника за умови,  що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної у договорі;

5) узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг);

6) зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок;

8) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти (S = K1/K0 x Z, де K1 – вартість іноземної валюти за курсом НБУ на дату оплати, K0 – вартість іноземної валюти за курсом НБУ на дату укладення договору, Z – вартість послуг без урахування зміни курсу іноземної валюти), зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни;

9) зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини п’ятої цього розділу.

Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.

Для підтвердження згоди з істотними умовами договору учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції довідку у довільній формі про згоду з істотними умовами договору.

При укладенні Договору Сторони можуть вносити до змісту договору зміни в частині формулювань істотних умов договору, вказаних вище, але в будь-якому разі із збереженням змістового навантаження істотних умов, передбачених цією тендерною документацією.

Дії замовника при відмові переможця торгів підписати договір про закупівлю

У разі письмової відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації замовник відхиляє тендерну пропозицію цього учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув.

Забезпечення виконання договору про закупівлю

Не вимагається